Qendra për Edukim, Motivim,Karrierë dhe Sukses 'Identiteti'

Click here to edit subtitle

Blogu

Temat e motivimit vazhdojnë të dominojnë në diskursin ferizajas

Posted by Identiteti on April 4, 2015 at 11:55 AM

Qendra për Edukim, Motivim, Karrierë dhe Sukses ‘Identiteti’ e njohur si QEMKS ID është rikthyer me edicionin IV te Forumit të Motivimit ASHET me një format krejt tjetër.

 

Janë po aktivistet e kësaj organizate që kësaj here kanë sjellur edhe një frymë të re të ligjërimit publik.

 

Blerina Nazifi u prezantua me temën : Zgjohu, ti mundesh, Nexhybe Rexhepi : Çfarë do të thotë të ëndërrosh ?, Gentrit Topalli: Ji ambicioz, Lulzim Hasani : Dhembja e Edisionit, dhe Majlinda Azemi me tëmën Fazat e përmbushjes së qëllimeve.

 

Edicioni i radhës së Forumit të Motivimit ASHET mbetet të zhvillohet në Maj.


Categories: Ngjarje

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

69 Comments

Reply JamosGom
6:42 AM on May 31, 2021 
Whoa tons of very good tips!
https://topessaywritingbase.com/
Reply JamosGom
9:30 AM on June 3, 2021 
You said it adequately..
https://essayextra.com/
what is a college application essay
phd thesis help
we write your essay
help writing paper
boston college essays
my homework
how to be a good essay writer
dissertation help
professional grad school essay writers
couseworks
the help by kathryn stockett essay
thesis statement maker
creative writing essays
https://smilevault1.webs.com/apps/blog/show/48256738-comprar-bitc
oins-con-tarjeta-de-cr
Reply JamosGom
10:16 PM on June 3, 2021 
Amazing material, Thank you.
https://ouressays.com/
english essay writing help
custom paper
writing a argumentative essay
thesis paper
personal statement essay help
dissertation definition
write persuasive essay
dissertation
steps to writing a narrative essay
define thesis
romeo and juliet essay help
dissertation
history essay writing service
https://smilevault1.webs.com/apps/blog/show/48256738-comprar-bitc
oins-con-tarjeta-de-cr
Reply JamosGom
12:27 AM on June 5, 2021 
Regards. I like this!
https://englishessayhelp.com/
boston college application essay
cpm homework help
uc college application essay
write my paper
supplemental college essays
custom writing
essay help toronto
dissertation definition
writing a college admissions essay
my homework
what to write a college essay on
custom paper
writing better essays
https://smilevault1.webs.com/apps/blog/show/48256738-comprar-bitc
oins-con-tarjeta-de-cr
Reply JamosGom
1:23 PM on June 5, 2021 
Very good stuff. Many thanks.
https://theessayswriters.com/
writing a proposal essay
writing paper help
electoral college essay
homework pass
how to write an essay to get into college
resume writing services
essay writing companies
how to write an argumentative essay
help writing essays for college
essays writing services
how to improve writing essays
writing service
recommended essay writing service
https://smilevault1.webs.com/apps/blog/show/48256738-comprar-bitc
oins-con-tarjeta-de-cr
Reply JamosGom
2:11 AM on June 6, 2021 
Thanks! An abundance of forum posts!
https://service-essay.com/
why go to college essay
resume writing service
my writing experience essay
how to write an argumentative essay
writing a response essay
help writing thesis statement
how to write a film analysis essay
thesis paper
learning how to write essays
dissertation examples
pay people to write essays
couseworks
college personal essay
https://kehillathisrael.webs.com/apps/guestbook/
Reply JamosGom
11:20 PM on June 6, 2021 
With thanks. Quite a lot of content.
pharmacy drug store
https://assembliesofjudea.webs.com/apps/blog/show/6883542-food-fo
r-throught-
Reply JamosGom
7:38 AM on June 8, 2021 
Good material, Thank you.
https://topessayssites.com/
what is college essay
https://englishessayhelp.com/
strong college essays
https://englishessayhelp.com/
english essay help online
https://essayssolution.com/
how to write a cause effect essay
https://ugobros.webs.com/apps/guestbook/
Reply JamosGom
8:38 AM on June 9, 2021 
Many thanks, A lot of postings.
https://ouressays.com/
argument essay help
https://paperwritingservicestops.com/
college english essay
https://writingthesistops.com/
how to write a conclusion for a persuasive essay
https://homeworkcourseworkhelps.com/
how to write a formal essay
https://39briarlane.webs.com/apps/guestbook/
Reply JamosGom
10:13 AM on June 10, 2021 
With thanks. I like it!
https://quality-essays.com/
writing essay papers
https://topessayservicescloud.com/
college essay competitions
https://essayhelp-usa.com/
argumentative essay helper
https://service-essay.com/
help writing essays
https://rrfhomelink.webs.com/apps/guestbook/
Reply JamosGom
11:18 AM on June 11, 2021 
Regards. I value this!
https://scoringessays.com/
online essay writing service review
https://englishessayhelp.com/
how to write an interesting essay
https://homeworkcourseworkhelps.com/
essay on how to write an essay
https://essayextra.com/
buy my essay
https://mahlek-northerninuitdogs.webs.com/apps/guestbook/
Reply JamosGom
2:59 PM on June 13, 2021 
You definitely made your point!
https://essayextra.com/
common app essay help
https://dissertationwritingtops.com/
writing an essay steps
https://service-essay.com/
how to write a good analytical essay
https://quality-essays.com/
scholarship essay writing service
https://friedmanwatkins88.webs.com/apps/blog/show/48356331-profit
-tautan-alternatif-judi-slot-online
Reply JamosGom
10:55 AM on June 18, 2021